درباره ما

-توسعه اینترنت روشهای خرید ما را به کلی دگرگون کرده است منافع موجود در خرید اینرنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر الگو های متداول خرید ترغیب می کند امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می بینند ویژگی ها و طبیعت خرید اینرنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ تر شده است.

-همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت های شخصی و جعمی خود هستیم.

-امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه حل های جدیدتری وجود دارد از جمله برای انتخاب و  خرید کتاب دیگر کمتر میتوان وقت خود را برای یافتن یک کتاب در خیابان ها و بین کتابفروشی ها گذاشت.

-افراد اهل علم و مطالعه حق دارند  پیش از خرید کتاب از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را ببرند این افراد  در دنیای امروز انتخاب بیشتری را طلب می کنند و مایل هستند دقیقتر و با قطعیت انتخاب کنند.

-زندگی امروزی خرید به روشهای نوتر،هوشمندانه تر و البته لذت بخش تری را طلب می کند از همین رو استفاده کنندگان سرویس های اینرنتی  و مشتریان فروشگاهی اینرنتی کتاب افزوده می شود.

-انار بوک با ارائه طیف گسترده ای از معتبرترین کتابها و در گروه های مختلف و با همکاری  نزدیک ناشران تلاش می کند تا نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازد.

-مرکز امور مشتریان انار بوک به منظور  ارائه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش  در تهران افتتاح شده است و مشتریان می توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پشتیبانی با این مرکز تماس بگیرند.

تضمین بهترین قیمت

خرید با ارزانترین قیمت

تحویل تا 24 ساعت

دریافت تا 24 ساعت پس از پرداخت

ارسال به سراسر ایران

تحویل اکسپرس

پرداخت آنلاین

با کارت های عضو شتاب

ما را دنبال کنید

تماس با ما

آدرس ما
میدان انقلاب خیابان دانشگاه کوچه شهید غلامرضا قدیری پ ۲۳ واحد ۴ ط ۲ زنگ ۴
تلفن تماس
09128905334-09352413750
ایمیل ما
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید